kontakt@edwardsvacuum.com.pl
+48 22 891 23 88
Grados

O nas

Edwards to światowy lider produkcji i dostarczania przemysłowych systemów próżniowych oraz redukcji zanieczyszczeń. Oferowane produkty stanowią integralną część procesów produkcyjnych półprzewodników, monitorów płaskich, ogniw słonecznych i diod LED. Coraz częściej są również wykorzystywane w zróżnicowanych procesach przemysłowych jak na przykład energii, szkła, aplikacji związanych z powlekaniem, stalą oraz pozostałą metalurgią, a także farmaceutycznych i chemicznych. Zastosowanie dotyczy zarówno przyrządów naukowych jak i szerokiego zakresu aplikacji R&D.

Główny zakres działalności firmy GRADOS obejmuje doradztwo techniczne dotyczące pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek, napędów, automatyki, a także kompletnych instalacji sprężonego powietrza oraz próżni. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam stworzyć niepowtarzalną ofertę, skierowaną do najbardziej wymagających klientów. 
W  naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi nowoczesne pompy, booster'y oraz zawory firmy Edwards. Jako autoryzowany dystrybutor z
ajmujemy się nie tylko sprzedażą urządzeń, ale także oferujemy usługi kompleksowych przeglądów. Specjalizujemy się również w serwisie pomp Edwards, występujących również pod nazwami takich firm jak Savant, Labconco, Agilent i Thermo Scientific.

Zapraszamy do współpracy!
 

Nasze atuty:
  • Ponad 10 letnie doświadczenie
  • Profesjonalne doradztwo
  • Szeroki asortyment
  • Najwyższa jakość produktów
zobacz naszą stronę